تعمیرات پرینتر در محل

تعمیرات پرینتر در محل مشتری - گیشا - صادقیه - تهران - تهرانپارس - تعمیرات چاپگر در محل - 88287521
فهرست موارد گفته شده در این مقاله :

فهرست مطالب

روزانه بسیاری از افرادی که با کامپیوتر و دستگاه پرینتر سر و کار دارند، به هنگام مشاهده ایراد و مشکلاتی در دستگاه پرینتر خود به دنبال تعمیرات پرینتر در محل خود حدالامکان در محل خود می‌باشند. چراکه این قضیه مطرح است که در چه زمانی دستگاه پرینترم درست می‌شود و ای کاش شرکت معتبری بود که با کمترین زمان، نیروی متخصص خود را می‌فرستاد تا مشکل پرینترم را حل می‌کرد. حال تهران پرینتر این موضوع را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌دهد.

مشاوره رایگان تعمیر پرینتر در محل | تعمیر پرینتر | 88287521

تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل چگونه انجام می‌شود؟

تعمیر پرینتر در محل بدین صورت است که در زمان تماس مشتری با متخصص و تعمیرات پرینتر مربوطه، کارشناس با جویا شدن مدل پرینتر و ایراد پیش آماده حدالامکان هزینه تقریبی تعمیر و سرویس پرینتر را اعلام کرده و پس از تائید مشتری، قطعات لازم برای تعمیرات را به همراه خود به محل مشتری آورده، و با بررسی کلی پرینتر، عیب دقیق پرینتر را پیدا کرده و در انتها با تایید مشتری پرینتر را سرویس و قطعه معیوب را تعویض می‌نماید.

درخواست مشاوره رایگان - مشاوره کاملا رایگان برای مشتریان - تهران پرینتر

در چه صورت می‌توان از خدمات تعمیر و سرویس پرینتر در محل استفاده کرد؟

لازم به ذکر است در زمان اعلام خرابی پرینتر توسط مشتری به کارشناس مربوطه، در صورتیکه تعمیرات پرینتر بسیار زمان بر نباشد و نیاز به سرویس جنرال نباشد کارشناس می‌تواند به محل مشتری بمنظور تعمیر پرینتر اعزام شود.

در برخی موارد بدلیل تست و عیب یابی دقیق پرینتر می‌بایست پرینتر به شرکتها و نمایندگی های مجاز ارسال شود، تا پس از تعمیرات، پرینتر بطور کلی چک شود و گارانتی مربوطه در فاکتور قید شود. بدین منظور توصیه می‌شود در صورتیکه پرینتر شما دچار مشکل کلی و ایراداتی است که نیاز به دقت و تست کلی خواهد بود، از خدمات نمایندگی ها در دفاتر و شرکتهای آنها بهره مند شوید. نمایندگی تعمیرات پرینتر / تعمیرات پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل مشتری توسط متخصصین تهران پرینتر - تعمیر پرینتر در گیشا - 88287521

هزینه تعمیرات پرینتر در محل چقدر است؟

یکی از مسائل مهم در زمانیکه مشتری درخواست ارسال کارشناس به محل بمنظور تعمیر پرینتر خود را دارد هزینه و اجرت تعمیرات پرینتر می‌باشد. بطور کلی تعمیرات و سرویس پرینتر در محل مشتری و شرکت مقداری مشکل است، و تنها در مواردی خاص و مسافت‌های طولانی هزینه ایاب و ذهاب دریافت می‌شود. بمنظور اطلاعات بیشتر از هزینه های سرویس پرینتر و همچنین هزینه های قطعات پرینتر به صورت رایگان با شماره 88287521 تماس بگیرید. تعمیرات دستگاه فتوکپی در محل نیز یکی دیگر از خدمات محبوب تهران پرینتر می‌باشد.

ویژگی های تعمیرات پرینتر در محل برای مشتری چیست؟

مهمترین بخش تعمیرات در محل، صرفه جویی در زمان است چراکه بسیاری از دفاتر و شرکتها نیاز بسیاری به استفاده از پرینتر خود را دارند. در صورتیکه چاپگرشان بطور کلی معیوب نشده باشد و تعمیرات پرینتر در محل انجام شود کارشان با پرینتر به کل منتفی نمی‌باشد و تا زمان ارسال کارشناس می‌توانند از پرینتر در صورت لزوم استفاده نمایند.

چطور از خدمات تعمیرات پرینتر شرکت تهران پرینتر استفاده کنیم؟

تهران پرینتر بمنظور آسایش مشتریان گرامی تعمیر پرینتر در محل مشتری را یکی از قسمتهای ویژه و حائز اهمیت خود قرار داده است.

مشتریان گرامی می‌توانند با شماره های تماس 88287521 از خدمات تهران پرینتر بهره مند شوند و بصورت رایگان اطلاعات و مشاوره کافی را جهت تعمیر پرینتر دریافت نمایند.

برخی از خدمات تهران پرینتر و مراحل تعمیر پرینتر در محل

  • پاسخگویی تلفنی از ساعت 8 الی 19 بمنظور مشاوره رایگان و اعزام کارشناس به محل
  • اعلام هزینه تقریبی در هنگام تماس مشتری با نمایندگی و اعزام حداکثر زمان 24 ساعته متخصص به محل
  • بررسی دقیق پرینتر و سرویس دستگاه چاپگر و در انتها تعویض قطعه معیوب و تحویل داغی قطعه به مشتری
  • تست نهایی پرینتر و تحویل دادن چاپگر به مشتری به همراه فاکتور مهر دار و گارانتی قطعات تعویضی

توجه: در صورتیکه پرینتر در محل مشتری قابل تعمیر نباشد و یا نیاز به دقت، تست و زمان بیشتری باشد ، تهران پرینتر خدمات ویژه ای به مشتریان ارائه می‌دهد.

سرویس پرینتر هر چهار ماه یکبار - تعمیر پرینتر در محل - اعزام کارشناس - 88287521

برخی از خدمات تهران پرینتر در صورت ارسال پرینتر به دفاتر نمایندگی

  1. بررسی کلی چاپگر و اعلام هزینه دقیق بصورت رایگان قبل از شروع تعمیرات
  2. سرویس جنرال پرینتر در صورت درخواست مشتری با هزینه بسیار پایین تر نسبت به قیمتهای دفاتر و نمایندگی های دیگر. سرویس جنرال پرینتر شامل سرویس و شستشوی تمامی قابها، چرخ دنده ها، فنرها و همچنین سرویس بردهای پرینتر، فن پرینتر، کاغذ کش ها، فیوزینگ، لیزر پرینتر و دیگر قسمت ها است.
  3. تست کارتریج و یونیت درام و در صورت مشاهده ایراد سرویس کارتریج و به درخواست مشتری شارژ کارتریج
  4. تعویض قطعات معیوب و تست پرینتر ( قطعات معیوب تعویض شده بنا به درخواست مشتری تحویل داده شده و در مواردی با زدن سریال در انبار قطعات معیوب مشتریان نگهداری می‌شود)
  5. تست نهایی پرینتر(QC) و نمونه تست پرینت برروی چاپگر گذاشته می‌شود.
  6. در انتها بسته بندی پرینتر به همراه فاکتور مهردار و گارانتی آماده تحویل به مشتری می‌باشد.
مشاوره رایگان تعمیرات کپی | قطعات دستگاه کپی | آشنایی با قطعات کپی 88287521

تعمیرات پرینتر در چه مدت زمان انجام می‌شود؟

ما به کلی نیازهای مشتریان گرامی را دریافته ایم و از این رو همواره سعی داشته ایم تا در کوتاه‌ترین زمان و دقت کافی به تعمیر پرینتر آنها بپردازیم و تنها و حداکثر 24 ساعت برای تعمیر پرینتر لازم است و در صورتیکه نتوان به دلایلی در مدت 24 ساعت این کار را انجام داد پرینتری بصورت رایگان به مشتری تحویل داده شده و تا اتمام تعمیرات پرینتر اصلی، پرینتر ما بصورت امانت دست مشتری می‌باشد.

کلیدواژه ها : تعمیر پرینتر – تعمیر پرینتر در تمامی مناطق تهران – تعمیر پرینتر در گیشا – تعمیر پرینتر در صادقیه – تعمیر پرینتر در محل – تعمیرات تخصصی پرینتر – تعمیر چاپگر – تعمیر پرینتر HP – تعمیر پرینتر اچ پی

صفحه اینستاگرام شرکت تهران پرینتر | با دنبال کردن صفحه اینستاگرام تهران پرینتر از محصولات کارکرده برای فروش با خبر شوید. پرینتر
کانال تلگرام شرکت تهران پرینتر | با عضویت در کانال تلگرام تهران پرینتر از آخرین اخبار صنعت چاپ باخبر باشید.
4.9/5 - (190 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *